Kurumsal

ABC Sealants firmamız 2007 yılında faaliyetlerine başlamış olup daha iyi ve daha sağlıklı ürünler yaratmak amacıyla bilim, bilgi ve tecrübeyi bir araya getirmiştir. ABC Sealants firmamız güvenlik, koruma ve ev & inşaat sektörleri için birçok yeni ve gelişmiş ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Biz müşterilerimizin işine yeni çözümler bularak, yüksek etik standartlar çerçevesinde sağlık ve çevre güvenlik koşullar ile yüksek kalite standartlarını birleştirerek; değer katmayı taahhüt ediyoruz.

Değerli müşterilerimize, deneyimli ve çok iyi eğitim almış donanımlı satış ve üretim ekiplerimizle yenilikçi ve üstün kalitede ürünler ve hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Geniş ürün yelpazemiz içinde Silikonlar, Akrilik Mastikler, Poliüretan Köpükler, PU Mastikler, Hibrit Mastikler, Mermer Yapıştırıcılar, Genel Maksat Yapıştırıcılar, Kimyasal Dübel(ankraj),

Tüp Serileri ve Uygulama Aletleri bulunmaktadır. Şirketimiz ABC ve UFO markaları ürünlerimiz sizin gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

ABC Sealants en etkili izolasyon malzemeleri ve diğer ürünleri ile her zaman hizmetinizdedir.